Bölgesel İncelmede Kanıtlanmış Soğuk Lipoliz Teknolojisi Coolsculpting

Ameliyatsız liposuction etkili FDA onaylı Amerikada en çok uygulanan teknoloji Coolsculpting cihazı ile diyet ve spora rağmen bölgesel fazlalıklarınızın yok olması hedeflenir. Soğuk lipoliz yani Coolsculpting cerrahi bir işlem gerektirmeden orjinal kryolipoliz tekniği ile inatçı fazlalıklarınızdan kurtularak vücudun şekil almasını sağlamaktadır. Özel bir diyete özel bir beslenme şekline gerek kalmadan bölgesel zayıflamaya yönelik olan Coolsculpting ile yaklaşık iki aylık bir süreçte gözle görülünür sonuca ulaşmak mümkündür %40’a varan incelme abdominal bölge simit bölgesi iö ve dış bacak kalkık popoya sahip olmak için popo altı fazla yağ dokusu olan bölgeler kol altı sütyen çizgisi boyun altı fazlalıkları sadeceSnowflake (1) bir uygulama ile kesin sonuçlara ulaşmak mümkündür
Dünyaca ünlü Hollywood starlarının ve mankenlerinin düzenli spor seansları ve sağlıklı beslenme koçlarına rağmen rahatsız oldukları fazlalıkların cerrahi işlemsiz çözümü olarak orjinal soğuk lipoliz tekniği Coolsculpting ile giderdikleri ve fazlalıklarının olduğu bölgelerde geri dönüşü olmayan bir incelme sağladıklarından memnun kaldıklarını ifade ediyorlar.

Tüm dünyanın dikkati Coolsculpting üzerinde

Soğuğun  bölgesel incelmedeki etkisi Harvard bilim adamlarınca fark edilerek vaka olarak değerlendirilmiştir. Uzun soluklu çalışmalar sonucunda yağ hücrelerinin soğuğa maruz kalarak zaman içinde doğal yollar ile vücuttan atılmasını sağlayan FDA onaylı Coolsculpting teknolojisi ile bıçak altına yatmadan aynadaki mutsuz görüntünüzden kurtulabilirsiniz.

soğuk lipoliz coolsculpting bölgesel incelme